У ніч на 14 лютого у Вінниці під час комендантської години патрульні поліцейські виявили водія, який керував автомобілем у стані сильного алкогольного сп’яніння. Порушника зупинили за недотримання правил дорожнього руху на вулиці Марії Приймаченко.
Як повідомляє Патрульна поліція Вінницької області, інспектори зупинили автомобіль Skoda Octavia. Під час спілкування з кермувальником правоохоронці помітили явні ознаки сп’яніння.
Чоловік погодився пройти огляд на спеціальному приладі «Драгер». Результат виявився шокуючим — 2,38 проміле алкоголю в організмі, що майже у 12 разів перевищує допустиму норму.
На 35-річного водія автомобіля Volkswagen Golf патрульні склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП — керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Матеріали справи передадуть до суду.
Правоохоронці вкотре наголошують: нетверезе керування — серйозна загроза для життя і здоров’я як самого водія, так і всіх учасників дорожнього руху.
