У Вінниця патрульні поліцейські притягнули до відповідальності водія, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду та зник з місця події, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння.
Сьогодні вдень на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на вулиці Сонячній. За попередніми даними, водій автомобіля KIA Cee’d здійснив наїзд на дорожню огорожу, після чого залишив місце автопригоди.
Під час відпрацювання виклику патрульні розшукали втікача та зупинили його у селі Агрономічне на вулиці Замковій. Під час спілкування інспектори помітили у чоловіка явні ознаки алкогольного сп’яніння — запах алкоголю з порожнини рота, тремтіння пальців рук та порушення мови.
Водій пройшов медичний огляд, який підтвердив сп’яніння: в організмі виявили 1,86 проміле алкоголю, що майже у дев’ять разів перевищує допустиму норму.
На 48-річного кермувальника патрульні склали одразу три адміністративні матеріали:
за ч. 1 ст. 130 КУпАП — керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння;
за ст. 124 КУпАП — порушення ПДР, що спричинило ДТП;
за ст. 122-4 КУпАП — залишення місця дорожньо-транспортної пригоди.
Поліція вкотре закликає водіїв бути відповідальними за кермом, адже нетверезе водіння створює серйозну загрозу життю та здоров’ю всіх учасників дорожнього руху.
