Пізно ввечері 7 лютого у Вінниці сталася дорожньо-транспортна пригода за участі трьох автомобілів. Близько 23:15 камери відеонагляду зафіксували момент зіткнення на перехресті вулиць Келецької та 600-річчя.
За попередньою інформацією, водій автомобіля Toyota під час повороту ліворуч не надав перевагу в русі зустрічному транспортному засобу Volkswagen. У результаті зіткнення також було пошкоджено автомобіль BMW, який перебував поруч.
На місце події прибули патрульні поліцейські. За вчинення дорожньо-транспортної пригоди на водія автомобіля Toyota склали адміністративний протокол. Обставини аварії встановлюються.
