У Вінниці патрульні поліцейські виявили водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння з показником, що майже у сім разів перевищує допустиму норму. Порушення зафіксували днями на вулиці Хмельницьке шосе.
За інформацією патрульної поліції, правоохоронці зупинили автомобіль Volkswagen Bora за порушення правил дорожнього руху. Під час спілкування з 28-річним водієм інспектори помітили явні ознаки сп’яніння: різкий запах алкоголю з порожнини рота, нечітку мову та нестійку ходу.
Чоловік погодився пройти огляд на місці за допомогою спеціального приладу «Драгер». Результат показав 1,46 проміле алкоголю в організмі, що значно перевищує дозволений рівень.
На водія патрульні склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП — керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Правоохоронці вкотре закликають водіїв бути свідомими та відповідальними, адже нетверезе кермування становить серйозну загрозу для всіх учасників дорожнього руху.

