У Вінниці небайдужі громадяни допомогли патрульним виявити водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Про порушника повідомили на лінію 102.
Інспектори оперативно розшукали автомобіль Toyota Corolla на проспекті Космонавтів. За кермом перебував 69-річний чоловік. Під час спілкування патрульні помітили у водія явні ознаки алкогольного сп’яніння — запах алкоголю з порожнини рота, нечітку мову та нестійку ходу. На місці події також був заявник, який повідомив про порушення.
Водій погодився пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою спецприладу «Драгер». Результат показав 2,41 проміле алкоголю в організмі, що майже у 12 разів перевищує допустиму норму.
На порушника патрульні склали адміністративний протокол за ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння), а також винесли постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП — керування транспортним засобом без пред’явлення реєстраційного документа. Чоловіка відсторонили від керування автомобілем.
Патрульна поліція вкотре наголошує: керування транспортом у стані сп’яніння становить серйозну загрозу для життя і здоров’я як самого водія, так і інших учасників дорожнього руху.
