Вранці 2 січня на одному з блокпостів у Вінницькому районі правоохоронці зупинили автомобіль Hyundai під керуванням 46-річного чоловіка. Під час спілкування поліцейські помітили у водія ознаки алкогольного сп’яніння.
Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, результат освідування показав 1,74 проміле алкоголю в організмі керманича. Після цього чоловік намагався уникнути адміністративної відповідальності та запропонував правоохоронцям неправомірну вигоду.
Водій поклав у службовий автомобіль поліцейських 930 євро та 2370 гривень. Натомість правоохоронці викликали слідчо-оперативну групу та задокументували правопорушення. На чоловіка склали протокол за ст. 130 КУпАП — керування транспортним засобом у стані сп’яніння.
Крім того, за фактом пропозиції хабаря відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до чотирьох років.
