29 грудня на території Вінницької області зафіксовано дві дорожньо-транспортні пригоди, внаслідок яких травмувалися люди. За обома фактами правоохоронці розпочали кримінальні провадження.
Одна з аварій сталася поблизу села Петрик Вінницького району. За попередньою інформацією слідства, там відбулося зіткнення автомобілів BMW та Skoda. У результаті ДТП тілесні ушкодження отримав пасажир одного з транспортних засобів. Потерпілому надали медичну допомогу.
Інша дорожньо-транспортна пригода сталася в обласному центрі. Водій автомобіля Audi, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, здійснив наїзд на пішохода на пішохідному переході. Чоловіка з травмами госпіталізували до медичного закладу.
Наразі слідчі поліції встановлюють усі обставини та причини аварій. За обома фактами відкрито кримінальні провадження відповідно до чинного законодавства.

