На Вінниччині протягом доби сталися дві пожежі в житлових будинках, унаслідок яких загинули двоє чоловіків.
Як повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області, перша трагедія сталася у селі Журбинці Самгородської громади. Під час ліквідації пожежі в приватному житловому будинку рятувальники виявили тіло 51-річного чоловіка без ознак життя. За попередніми даними, причиною загоряння стала несправність пічного опалення.
Ще одна пожежа сталася під ранок у селі Сокіл Чернівецької громади. У результаті загоряння в житловому будинку загинув 62-річний власник помешкання. Попередньо встановлено, що причиною пожежі стало коротке замикання електромережі.
Рятувальники вкотре закликають жителів області дотримуватися правил пожежної безпеки та своєчасно перевіряти стан пічного опалення й електромереж, адже їх несправність може призвести до трагічних наслідків.

