У Вінниці завершили повний перехід вуличного освітлення на енергоощадні LED-світильники. Над реалізацією цього проєкту громада працювала кілька років.
Загалом у місті замінили понад 27 тисяч застарілих світильників. Завдяки цьому споживання електроенергії для потреб зовнішнього освітлення скоротилося майже вдвічі.
Про завершення модернізації повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов. За його словами, перехід на LED-освітлення дозволяє зменшити навантаження на енергосистему, що є особливо важливим в умовах регулярних ворожих обстрілів та загальної нестабільності енергопостачання.
«Це означає менше навантаження на енергосистему в умовах постійних ворожих обстрілів. Розумне й економне споживання в умовах, які маємо», – зазначив очільник громади.
Наступним етапом у місті планують модернізацію системи освітлення на приєднаних до Вінниці територіях.
