У Вінниці ввечері 20 грудня сталася дорожньо-транспортна пригода за участі нетверезого водія. Близько 23:23 на вулиці Київській, поблизу перехрестя з вулицею Гонти, водій автомобіля Renault не впорався з керуванням і врізався в електроопору.
Момент аварії зафіксували камери міського відеоспостереження. На записі видно, що кермувальник рухався з перевищеною швидкістю та не дотримувався своєї смуги, внаслідок чого автомобіль злетів з дороги. Легковик отримав значні механічні пошкодження, сам водій зазнав травм і потребував медичної допомоги.
На місце події прибули патрульні поліцейські та бригада швидкої допомоги. Під час спілкування з водієм інспектори виявили явні ознаки алкогольного сп’яніння — запах алкоголю з порожнини рота та порушену координацію рухів. Чоловік погодився пройти перевірку на приладі Dräger, яка показала 2,14 проміле алкоголю.
За результатами інциденту на водія склали два адміністративні протоколи: за вчинення ДТП (ст.124 КУпАП) та за керування транспортним засобом у стані сп’яніння (ст.130 КУпАП.
Інформацію про аварію оприлюднив Ситуаційний центр міста Вінниця.
