На Вінниччині правоохоронці затримали водія, який перевозив трьох чоловіків у напрямку кордону з Молдовою для їхнього незаконного перетину. Попри посилення контролю на прикордонних напрямках, такі схеми продовжують діяти в регіоні.
Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, 20 грудня у Тульчинському районі прикордонники спільно з поліцейськими зупинили орендований автомобіль Dodge під керуванням 24-річного жителя Києва. У салоні перебували троє чоловіків, двоє з яких є військовозобов’язаними. За попередніми даними, вони планували незаконно потрапити на територію Молдови.
Слідство встановило, що водія знайшли через оголошення у Telegram, запропонувавши «легкий заробіток». Його завданням було доставити пасажирів якомога ближче до кордону та придбати речі, необхідні для переправлення. За свої послуги чоловік отримав 1900 доларів. Однак завершити маршрут не встиг — поїздка завершилася у Крижополі.
Автомобіль вилучено та поміщено на арештмайданчик. Водієві повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 та ч. 1 ст. 114-1 Кримінального кодексу України. Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Наразі поліція встановлює інших осіб, які можуть бути причетні до організації незаконної схеми переправлення через державний кордон.
