Рятувальники надали допомогу медикам у двох громадах Вінниччини — у селі Болган та у селі Козлівка Піщанської громади.
У першому випадку бійці ДСНС відбуксирували автомобіль «швидкої», який загруз на розмитій ґрунтовій дорозі під час повернення з виклику — без допомоги рятувальників машина б могла надовго застрягти, а пацієнтів не змогли б своєчасно доправити до лікарні.
А у селі Козлівка медики не змогли під’їхати до помешкання хворої через погану ґрунтову дорогу. Тож рятувальники, не вагаючись, винесли пацієнтку на ношах і пронесли понад два кілометри, щоб «екстренка» змогла дістатися до неї і надати допомогу.
За словами рятувальників, такі ситуації — нагадування про важливість координації служб у надзвичайних обставинах та готовності допомогти навіть поза стандартними умовами.
