На Вінниччині слідчі з’ясовують обставини нападу зграї собак на 11-річну дівчинку, яка потрапила до лікарні з численними травмами. Інцидент стався 10 грудня у селі Лопатин Самгородоцької громади Хмільницького району. Про стан постраждалої правоохоронцям повідомили медики, які госпіталізували школярку з укусами голови, обличчя, тулуба та кінцівок.
За попередніми даними, дитина поверталася додому від бабусі, коли на вулиці Перемоги її атакувала зграя собак. Свідком події став місцевий житель — він зміг відлякати тварин і врятувати дівчинку. Поліція вже встановила, що всі собаки мають власників, і їхню відповідальність перевіряють у межах кримінального провадження.
Слідчі відкрили провадження за ст. 128 КК України — необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження. Санкція статті передбачає до двох років позбавлення волі. Наразі тривають необхідні слідчі дії, а процесуальне керівництво здійснює Хмільницька окружна прокуратура.
