На Вінниччині поліцейські з’ясовують обставини двох ДТП, у яких травмувалися пішоходи. Аварії сталися 5 грудня у Вінницькому та Хмільницькому районах.
У селі Селище 56-річний водій Ford збив 41-річну жінку. Постраждалу госпіталізували.
Ще один наїзд стався в Махнівці: 49-річний водій Renault збив 84-річного місцевого жителя, який перетинав дорогу, ведучи велосипед у руках. Чоловіка теж доставили до лікарні.
Обидва водії були тверезими. Автівки вилучили та помістили на арештмайданчик.
За обома фактами відкрито кримінальні провадження за ч.1 ст.286 ККУ, що передбачає до трьох років обмеження волі.

