У Вінниці у тестовому режимі почав курсувати трамвай Tram2000 із секцією низької підлоги. Новий вагон, адаптований для маломобільних груп населення, вийшов на маршрут №5 “Барське шосе – Електромережа”. Це спільна розробка фахівців Вінницької транспортної компанії та спеціалістів із Цюриха.
За словами міського голови Сергія Моргунова, вставку з низькою підлогою виготовили безпосередньо у Вінниці за участі швейцарських партнерів. Завдяки цьому трамвай став зручним для людей на інвалідних візках, пасажирів із милицями, батьків із дитячими візками, ветеранів на протезах та літніх людей.
Тестовий запуск дасть можливість оцінити технічне рішення в умовах роботи на складних ділянках, зокрема в районі «Урожаю». У разі успіху конструкцію планують застосувати й на інших швейцарських трамваях Tram2000.
Моргунов зазначив, що Вінниця системно розвиває безбар’єрність з 2006 року: зараз 70% громадського транспорту вже доступні для всіх пасажирів. Тепер місто робить акцент на модернізації трамваїв, аби кожен маршрут став комфортним і безпечним для кожного.

