Поліцейські Вінниччини оголосили про підозру заступнику селищного голови, якого разом із двома спільниками підозрюють у привласненні майже 1,5 млн гривень, виділених на капітальний ремонт дороги у Вінницькому районі. За даними слідства, посадовець діяв у змові із 40-річним субпідрядником та 49-річною підприємицею.
Фігуранти, за версією правоохоронців, подали офіційні документи з неправдивими відомостями про нібито виконані роботи, що дозволило перерахувати кошти на рахунок підприємниці. У серпні підозри вже були вручені двом співучасникам, а під час подальшого розслідування слідчі встановили роль посадовця — він, користуючись службовим становищем, підписав підроблені документи, які стали підставою для переказу коштів.
Заступнику селищного голови інкримінують заволодіння майном в особливо великому розмірі в умовах воєнного стану та видачу неправдивих офіційних документів (ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України). Санкція передбачає до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна та забороною обіймати посади.
Досудове розслідування триває.
