У Вінниці поліція оштрафувала 35-річного чоловіка за використання поліцейської форми у відео для соцмереж.
Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області, відео виявили під час моніторингу соцмереж 19 листопада. Чоловік не має жодного відношення до правоохоронних органів, проте у ролику знімався у формі Нацполіції.
Його запросили до відділку поліції, де склали протокол за ч. 1 ст. 184-3 КУпАП (незаконне використання найменування та ознак належності до Національної поліції). Санкція статті передбачає штраф від 1 до 2 тисяч неоподатковуваних мінімумів громадян.
