У Могилів-Подільському 14-річний школяр потрапив до лікарні з травмою ока після випадкового пострілу з пневматичного пристрою. Про госпіталізацію підлітка 19 листопада медики повідомили поліцію.
За даними слідства, інцидент стався перед початком третього уроку, коли під час повітряної тривоги кілька учнів одного з місцевих ліцеїв самовільно залишили територію школи, не спустившись до укриття. Біля автобусної зупинки один з підлітків, граючись пневматичним пістолетом, який, за його словами, придбав в інтернеті, випадково здійснив постріл та поранив в око однокласника.
Потерпілого госпіталізували, лікарі оцінюють його стан як задовільний, зір поступово відновлюється. Пневматичну зброю вилучили, з батьками та 15-річним стрільцем працюють ювенальні поліцейські.
За фактом поранення слідчі відкрили кримінальне провадження за трьома статтями: ч. 1 ст. 128, ч. 2 ст. 137 та ч. 1 ст. 264 КК України. Санкції передбачають до трьох років позбавлення волі. Розслідування триває.
