На Ладижинщині поліцейські викрили 27-річного чоловіка, який викрав понад 20 тисяч гривень із банківського рахунку своєї колеги.
Як повідомили у поліції Вінницької області, подія сталася в ніч на 9 листопада на одному з підприємств у місті Ладижин. Правопорушник скористався тим, що жінка залишила мобільний телефон без нагляду, і через банківський застосунок переказав кошти на сторонній рахунок.
Поліцейські оперативно встановили особу зловмисника — ним виявився житель Ладижинської громади. За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України.
За такий злочин чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі.
