На Вінниччині суд продовжив строк тримання під вартою чоловіку, якого підозрюють у вбивстві двох неповнолітніх хлопців у місті Шаргород. Трагедія сталася 10 вересня цього року та сколихнула всю громаду.
Як повідомили у пресслужбі Вінницької обласної прокуратури, 6 листопада слідчий суддя Вінницького міського суду задовольнив клопотання сторони обвинувачення та залишив підозрюваного під вартою ще на місяць — до 10 грудня 2025 року. Заставу суд не визначив.
Клопотання представляв старший групи прокурорів, керівник Вінницької обласної прокуратури Олег Ткаленко.
Наразі у кримінальному провадженні, відкритому за п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство двох або більше осіб), тривають необхідні слідчі та процесуальні дії для повного з’ясування обставин злочину.
