У Вінниці працівник станції технічного обслуговування викрав автомобіль Toyota, який належав клієнтці сервісу, і потрапив у серйозну ДТП.
Як повідомили у поліції, 44-річна власниця авто звернулася із заявою про зникнення машини, що перебувала на території СТО.
Правоохоронці з’ясували, що винуватцем виявився 31-річний працівник сервісу. Будучи в нетверезому стані, він самовільно взяв ключі від автомобіля й виїхав з території СТО. Рухаючись у напрямку села Зарванці, чоловік не впорався з керуванням і влетів у дерево.
Унаслідок аварії автомобіль отримав серйозні пошкодження й не підлягає відновленню. За попередніми підрахунками, збитки склали 1,2 млн гривень.
Наразі вирішується питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру за ч. 3 ст. 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом).
Також на нього складено адмінпротоколи за керування у стані сп’яніння та порушення правил дорожнього руху, що призвело до пошкодження майна.

