На Вінниччині у чоловіка вдома знайшли арсенал зброї та майже 6 тисяч набоїв.
Поліцейські викрили 37-річного жителя Гайсинського району, який облаштував на своєму подвір’ї сховища зі зброєю та боєприпасами.
Під час обшуку у домогосподарстві правоохоронці вилучили майже 6 тисяч набоїв різного калібру, гранати, запали, детонатори, постріли, ручні протитанкові гранатомети, рушниці та автоматичну зброю.
Усе вилучене направлено на експертизу. За попередніми даними, частину арсеналу чоловік міг привезти із зони бойових дій, решту — придбав незаконно.
За фактом зберігання зброї та боєприпасів розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.
Зловмиснику загрожує до семи років позбавлення волі.

