У суботу, 8 листопада, у Вінниці відбудуться навчання з відпрацювання дій під час повного відключення електроенергії. Таке рішення ухвалили через постійну загрозу атак ворога на енергетичну інфраструктуру.
У рамках навчань трамваї та тролейбуси тимчасово не курсуватимуть. Їх замінять автобуси та маршрутки, аби перевірити, як функціонуватиме міська транспортна система у разі блекауту.
Мета навчань — відпрацювати дії служб і забезпечити стабільність міста навіть за повної відсутності світла.
