На Вінниччині завершили досудове розслідування щодо 49-річного посадовця “Укрзалізниці”, якого звинувачують у вимаганні хабаря та привласненні коштів підприємства.
За даними слідства, директор одного з підрозділів залізничного транспорту вимагав 2000 доларів США від чоловіка за працевлаштування на підприємство та оформлення відстрочки від мобілізації шляхом бронювання. Під час передачі грошей посадовця затримали правоохоронці.
Крім того, фігурант, зловживаючи службовим становищем, нараховував зарплату працівнику, який фактично не працював, а потім користувався його банківською карткою, привласнюючи кошти.
Під час обшуків у службовому автомобілі та на робочому місці підозрюваного вилучили гроші, мобільні телефони, банківські картки та службову документацію.
Наразі слідчі спрямували обвинувальний акт до суду. Посадовцю інкримінують одразу дві статті Кримінального кодексу — ч.3 ст.368 (одержання неправомірної вигоди) та ч.4 ст.191 (привласнення майна). Йому загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна та забороною обіймати певні посади.

