На Вінниччині правоохоронці викрили організовану групу, яка займалася збутом психотропів через інтернет. Під час спецоперації поліцейські вилучили наркотиків на суму понад 1,2 мільйона гривень.
Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, до складу злочинної групи входили дві жінки та двоє чоловіків. Організував наркобізнес 20-річний уродженець області, який залучив до «схеми» свого 29-річного товариша. Вони створили онлайн-канал збуту, де приймали замовлення та координували дії спільниць, які займалися пакуванням і розповсюдженням «товару» через «закладки» та поштові відправлення.
Під час обшуків за місцями проживання підозрюваних, у транспорті та приміщеннях, які вони орендували, правоохоронці вилучили близько 2 кг альфа-PVP, 50 г амфетаміну, 50 г гашишу, пакувальні матеріали, електронні ваги, телефони, банківські картки, чорнові записи та автомобіль.
Затримання провели оперативники спільно зі спецпризначенцями КОРД та ротою поліції особливого призначення.
Наразі зловмисникам повідомлено про підозру за ч. 2 та ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України — незаконне виготовлення, зберігання та збут наркотичних і психотропних речовин. Їм загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

