Суд у Вінницькій області виніс обвинувальний вирок трьом службовим особам державного підприємства Національної академії аграрних наук України. Виконувача обов’язків директора, інженера та бухгалтера визнано винними у розтраті майна в особливо великих розмірах, скоєній організованою групою під час воєнного стану. Справу розглядали за публічного обвинувачення обласної прокуратури.
За матеріалами слідства, посадовці діяли у змові та з корисливих мотивів реалізовували зернові культури — пшеницю, соняшник та кукурудзу — за суттєво заниженими цінами. У результаті таких дій державному підприємству було завдано збитків на понад 5 мільйонів гривень.
Суд призначив виконувачу обов’язків директора та інженеру по дев’ять років позбавлення волі з конфіскацією майна. Бухгалтера засуджено до семи років ув’язнення також із конфіскацією. Додатково всім трьом заборонено протягом трьох років обіймати посади на державних підприємствах.
Досудове розслідування проводили слідчі Слідчого управління ГУНП у Вінницькій області.
