На Вінниччині поліцейські викрили посадовця Гайсинської міськради та директора приватного підприємства у розтраті понад 3,4 млн грн бюджетних коштів, виділених на капітальний ремонт доріг.
За даними слідства, у 2023 році 66-річний в.о. начальника одного з відділів міськради, зловживаючи посадовими повноваженнями, вніс до офіційних документів завищені ціни на щебінь, який використовували під час ремонту дорожнього покриття.
Як повідомляють в Відділі комунікації поліції Вінницької області, його 52-річний спільник, керівник приватного підприємства, знаючи про підробку, підписав акти виконаних робіт та передав їх на оплату. У результаті на рахунок підрядника безпідставно перерахували понад 3,4 млн грн з місцевого бюджету.
Слідчі поліції Вінниччини за процесуального керівництва обласної прокуратури повідомили обом фігурантам про підозру. Посадовцю інкримінують розтрату майна в умовах воєнного стану, а підприємцю — пособництво у злочині (ч.ч. 4, 5 ст.191 та ч.5 ст.27 ККУ).
За такі дії зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна та забороною обіймати певні посади.
Досудове розслідування триває. Оперативний супровід у справі здійснюють співробітники УСБУ у Вінницькій області.

