На Вінниччині посадовця міської ради підозрюють у закупівлі генераторів за завищеними цінами.
За даними слідства, 38-річний чиновник, який відповідав за публічні закупівлі, діючи в інтересах підприємця, організував придбання трьох дизельних генераторів, вартість яких була значно завищена.
Унаслідок таких дій міський бюджет зазнав збитків на понад 350 тисяч гривень. Під процесуальним керівництвом Вінницької окружної прокуратури фігуранту повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України — зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.
Покарання за цією статтею передбачає до шести років ув’язнення, з позбавленням права обіймати певні посади протягом трьох років та зі штрафом. Досудове розслідування триває.
