На річці Сіб у межах Гайсинського району Вінницької області зафіксували масовий мор риби. Фото наслідків опублікували місцеві мешканці у соцмережах.
Як повідомили у Вінницькій обласній прокуратурі, за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.242 КК України — порушення правил охорони вод.
Під час огляду місця події факт масової загибелі риби підтвердили.
Слідство встановило, що у водойму могла потрапити забруднююча речовина з території одного з місцевих підприємств — через приховану під землею трубу, яка починається на промисловому майданчику.
Наразі встановлюють усі обставини події та причетних осіб.
