У Гайсинському районі покарали підприємців за незаконний видобуток піску. Протягом цього року правоохоронці зафіксували декілька випадків самовільного видобування надр на території району.
Як повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, на порушників склали адміністративні протоколи та розрахували збитки для довкілля.
Підприємцям призначили штрафи на загальну суму 5100 грн та компенсацію збитків понад 20 000 грн.
Всі стягнення відшкодовано у повному обсязі.
