Директора однієї з філій державного ветсанпідприємства на Вінниччині підозрюють у тому, що він штучно занизив тарифи на утилізацію продуктів тваринного походження.
Це призвело до збитків державному підприємству на понад 760 тисяч гривень.
Посадовцю інкримінують ч. 2 ст. 364 КК України — зловживання владою або службовим становищем.
Йому загрожує до шести років позбавлення волі та штраф до 17 тисяч гривень.
