На річці Сіб поблизу села Павлівка Іллінецької громади рибоохоронний патруль викрив чоловіка, який незаконно ловив рибу забороненими знаряддями.
Як повідомили у Вінницькому рибоохоронному патрулі, під час рейду 12 жовтня інспектори виявили порушника, який виловлював водні біоресурси двома зябровими сітками. У його улові було 9 кілограмів риби — 17 карасів сріблястих та один судак.
Своїми діями чоловік завдав державі збитків на 30 464 гривні.
На браконьєра склали адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП («Грубе порушення правил рибальства»). Матеріали справи направлені до суду для притягнення порушника до відповідальності.

