У Вінниці суд оштрафував чоловіка за погрози та образи на адресу колишньої дружини.
Як встановили правоохоронці, під час червневого конфлікту вінничанин не лише принижував жінку, а й застосовував до неї фізичну силу. Чоловік неодноразово телефонував, надсилав образливі повідомлення, а частина інцидентів відбувалася на очах у їхньої дитини.
Суд визнав його винним у домашньому насильстві за двома статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення — ч.1 та ч.2 ст.173-2. За рішенням суду, чоловік має сплатити штраф у розмірі 850 гривень і судовий збір — 605 гривень. Апеляційний суд залишив рішення міськсуду без змін.
