Минулої доби на Вінниччині рятувальники тричі ліквідовували наслідки негоди. Через сильний вітер та зливи дерева падали у Тульчинській, Іллінецькій громадах та безпосередньо у Вінниці.
Як повідомляють в ДСНС у Вінницькій області, зокрема, в обласному центрі на вулиці Князів Коріатовичів рятувальники прибрали дерево, яке впало на легковий автомобіль. На щастя, обійшлося без постраждалих.
ДСНС вкотре закликає мешканців регіону бути обережними під час погіршення погодних умов і не залишати автомобілі під деревами чи нестійкими конструкціями. У разі виникнення надзвичайних ситуацій слід телефонувати за номером 101.

