У Вінницькій області під час патрулювання дороги М-30 правоохоронці виявили кермувальницю з ймовірно підробленим посвідченням водія.
Як повідомляють в патрульній поліції Вінницької області, інцидент стався вночі, у період дії комендантської години. Патрульні зупинили автомобіль Hyundai Getz, за кермом якого перебувала жінка. Під час перевірки документів інспектори звернули увагу, що водійське посвідчення має ознаки фальсифікації: шрифт та колір бланку не відповідали зразкам, були відсутні голограма та водяні знаки. Крім того, у базі даних не знайшли інформації про цей документ.
Для з’ясування усіх деталей та надання правової оцінки на місце події викликали слідчо-оперативну групу. Наразі триває перевірка.
