На Вінниччині під час роботи в полі сталась надзвичайна подія. Ввечері 27 вересня поблизу Томашполя трактор наїхав на 35-річного агронома. Постраждалого госпіталізували до лікарні, його стан оцінюють лікарі.
За даними поліції, за кермом трактора Fendt перебував 29-річний місцевий житель. Перевірка не виявила у нього алкоголю чи наркотиків в організмі.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.272 КК України — «Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою». Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 8 років. Обставини інциденту з’ясовуються.
