У Вінниці протягом кількох днів зафіксували одразу дві дорожньо-транспортні пригоди.
Перша аварія сталася ввечері 29 вересня на перехресті вулиць Лесі Українки та Михайла Драгоманова. Близько 21-ї години зіткнулися два автомобілі. Наразі обставини пригоди з’ясовують правоохоронці.
https://www.facebook.com/watch/? v=9914522508651316
Ще одна автопригода трапилася 27 вересня о 23:27 на перетині вулиць Келецької та Миколи Ващука. Водій автомобіля Nissan, виконуючи маневр повороту ліворуч, не впорався з керуванням та врізався в опору світлофора. Унаслідок цього транспортний засіб і елемент благоустрою зазнали пошкоджень. На місце викликали патрульних.
https://www.facebook.com/watch/? v=1408129814646731
Поліцейські склали на керманича адміністративний протокол за ст. 124 КУпАП (порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів чи майна).
