У Вінниці патрульні виявили 20-річного водія під дією наркотиків та з імовірно забороненою речовиною.
Як повідомляють в патрульній поліції Вінницької області, інцидент стався вночі на вулиці Левка Лук’яненка під час комендантської години. Поліцейські зупинили автомобіль Volkswagen Passat за порушення правил дорожнього руху.
Під час спілкування інспектори помітили у водія ознаки наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд, де в його організмі виявили канабіс. Крім того, під час поверхневої перевірки у нього знайшли паперовий згорток із зеленою речовиною рослинного походження.
На місце викликали слідчо-оперативну групу. Водія притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані наркотичного сп’яніння).

