Увечері 19 вересня на вулиці Магістратській патрульні поліцейські зупинили автомобіль Ford Transit за порушення правил дорожнього руху.
Під час перевірки документів інспектори помітили у 49-річного водія ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти огляд на місці за допомогою приладу «Драгер». Тест показав 1,55 проміле алкоголю в організмі.
На кермувальника правоохоронці склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування в стані сп’яніння), а також винесли постанову за ч. 2 ст. 122 КУпАП (рух у темну пору доби без увімкненого ближнього світла фар).

