У Вінниці та Гавришівці муніципальні інспектори зафіксували факти спалювання відходів.
Інспектори Муніципальної варти днями задокументували порушення Правил благоустрою території Вінниці та громади. Громадяни займалися спалюванням рослинних відходів, що заборонено чинним законодавством.
Зокрема, на вулиці Гулака Артемовського у Вінниці жінка підпалювала сухі відходи рослинного походження. А на приватній ділянці по вулиці Садовій у селі Гавришівка було зафіксовано спалювання бадилля картоплі.
За обома фактами інспектори склали адміністративні протоколи за ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів).

