На Вінниччині у серпні підтвердили 63 випадки хвороби Лайма
У серпні на Вінниччині зареєстрували 63 випадки бореліозу (хвороби Лайма). Про це повідомив обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.
Для порівняння, у липні в області виявили 108 випадків. Медики наголошують, що спалахи хвороби характерні для весняно-літнього періоду через підвищену активність кліщів — основних переносників інфекції.
Хвороба Лайма проявляється почервонінням на шкірі, ураженням нервової системи, суглобів і навіть серця.
Лікарі радять уникати високої трави та чагарників без належного захисту, носити світлий одяг із довгими рукавами, використовувати репеленти від кліщів і обов’язково оглядати себе та дітей після відпочинку на природі.

