У Вінниці правоохоронці повідомили про підозру колишньому посадовцю комунального закладу, дії якого призвели до багатомільйонних збитків міському бюджету.
За даними слідства, у 2020–2021 роках 65-річний заступник начальника установи та голова тендерного комітету неодноразово підписував додаткові угоди до чинного договору на постачання електроенергії. Вони суттєво збільшували її вартість, унаслідок чого комунальне підприємство переплатило понад 9 мільйонів гривень.
Нині колишньому посадовцю оголошено підозру у службовій недбалості, що спричинила збитки в особливо великих розмірах (ч. 1 ст. 367 КК України). Санкція статті передбачає штраф від 14 до 28 тисяч гривень, виправні роботи на строк до двох років або обмеження волі до трьох років.
Слідство триває.
