На Вінниччині прокуратура відсудила у громади водойму площею 51 га, передану підприємству незаконно
Господарський суд Вінницької області задовольнив позов окружної прокуратури та визнав незаконним рішення Тиврівської селищної ради, яка у 2020 році безоплатно передала підприємству у користування ставок площею 51 га вартістю понад 1 млн грн.
Прокуратура наполягала, що через порушення вимог Земельного кодексу громада втратила можливість отримати кошти від оренди на земельних торгах.
Відтак водойму та земельну ділянку під нею повернуто у власність територіальної громади.
Виконання рішення перебуватиме на контролі прокуратури.
