У Вінницькій області завдяки втручанню прокуратури вдалося повернути до бюджету понад 71 тис. грн, переплачених за паливо для спортивного ліцею.
Йдеться про договір, укладений у 2023 році між «Мурованокуриловецьким спортивним ліцеєм» та підприємцем щодо закупівлі паливних брикетів. Згодом сторони підписали додаткову угоду, якою штучно завищили вартість палива. Внаслідок цього постачальнику було незаконно виплачено 71,5 тис. грн із обласного бюджету.
Хоча суд першої інстанції відмовив у задоволенні позову прокуратури, апеляційний господарський суд став на бік ювенальних прокурорів. Після остаточного рішення кошти вже повернули до обласного бюджету.
