На Вінниччині взяли під варту водія трактора, дії якого призвели до загибелі двох людей. Трагедія сталася на території фермерського господарства у Могилів-Подільському районі.
За даними слідства, 36-річний тракторист, керуючи технікою з навісним обладнанням – силосним катком, перебував у стані алкогольного сп’яніння. Виконуючи роботи, він порушив правила безпеки та наїхав на двох працівників, які накривали силосну яму плівкою. Від отриманих травм чоловіки загинули на місці.
Прокуратура повідомила трактористу про підозру за ч. 2 ст. 272 КК України — порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
У разі доведення вини чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі з додатковим покаранням у вигляді заборони обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до трьох років.
Досудове розслідування триває.
Нагадуємо, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено у законному порядку.

