У Гайсинському районі правоохоронці затримали групу так званих «чорних лісорубів», які незаконно вирубували дерева в Національному природному парку «Кармелюкове Поділля».
Як з’ясувало слідство, троє жителів Чечельницької громади з липня по вересень цього року здійснювали протиправну діяльність у заповідній зоні. Вони вирубували цінні породи дерев, вивозили їх і продавали. 10 вересня чоловіків спіймали безпосередньо на місці злочину.
Правоохоронці задокументували щонайменше шість епізодів незаконних рубок, якими державі завдано збитків на понад 2,5 мільйона гривень.
У підозрюваних провели обшуки, під час яких вилучили бензопили, мобільні телефони, готівку, заготовлену деревину ясеня та дуба, а також п’ять транспортних засобів — як легкових, так і вантажних, що використовувалися для перевезення деревини.
Фігурантам вже повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 246 КК України (незаконна порубка лісу в заповідниках, що завдала істотної шкоди). Слідчі перевіряють причетність інших осіб до організації незаконного бізнесу.

