Суд залишив під вартою підозрюваного у жорстокому вбивстві двох школярів у Шаргороді
10 вересня у центрі Шаргорода сталася трагедія — на шляху до школи були вбиті 15- та 16-річні учні. За даними слідства, 23-річний чоловік напав на них із ножем, завдав численних поранень і намагався втекти. Уже за годину його затримали в полі за п’ять кілометрів від місця злочину.
Фігурантові повідомили про підозру у подвійному вбивстві, що карається довічним позбавленням волі.
11 вересня Вінницький міський суд обрав підозрюваному запобіжний захід — тримання під вартою без права внесення застави строком на 60 діб.
Серед версій злочину слідчі розглядають можливий конфлікт між затриманим, який раніше працював викладачем, та одним із потерпілих. Наразі триває досудове розслідування.
