На Вінниччині поліція оголосила підозру 23-річному жителю Шаргорода у жорстокому вбивстві двох школярів.
Трагедія сталася вранці 10 вересня. Медики повідомили правоохоронців про виявлення на вулиці міста двох неповнолітніх із ножовими пораненнями. Хлопці, учні місцевого ліцею віком 15 та 16 років, померли на місці події.
Вже за годину після злочину поліцейські затримали підозрюваного у полі за 5 км від місця трагедії. Ним виявився 23-річний колишній учитель одного з потерпілих. У чоловіка вилучили знаряддя злочину.
За фактом подвійного вбивства відкрито кримінальне провадження за п.1 ч.2 ст.115 КК України. Санкція передбачає від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення. Слідство перевіряє версію конфлікту між ексвикладачем та учнем. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

