У Шаргороді Вінницької області оголосили два дні жалоби – 10 та 11 вересня – у зв’язку з трагічним убивством двох школярів. Про це повідомив міський голова Володимир Барецький.

Нагадаємо, вранці 10 вересня біля місцевої лікарні знайшли тіла двох хлопців із ножовими пораненнями в шию. Загиблими виявилися 16-річний Владислав Бевз та 17-річний Микола Білик, учні 10 та 11 класів Шаргородського ліцею №2.
Слідство встановило, що до злочину причетний їхній колишній учитель фізкультури, 23-річний чоловік. Його особу вдалося швидко ідентифікувати завдяки камерам відеоспостереження, а згодом затримати.
Правоохоронці проводять необхідні слідчі дії. Кримінальне провадження відкрито за статтею про умисне вбивство.

