У Вінниці поліцейські затримали 20-річного мешканця Вінницького району, який займався розповсюдженням наркотиків через так звані «закладки».
Як повідомляє Відділ комунікації поліції Вінницької області, правоохоронці отримали оперативну інформацію про його незаконну діяльність. Під час перевірки відомості підтвердилися: у молодика виявили 15 пакетиків канабісу та згорток із психотропною речовиною Альфа-PVP. Частину «закладок» він уже встиг розкласти, а інші добровільно видав оперативникам.
У ході обшуку за місцем проживання фігуранта вилучили додаткові наркотичні речовини, електронні ваги та пакувальні матеріали. Всі вилучені речовини направлено на експертизу.
Проти хлопця відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.307 КК України (незаконний збут наркотичних засобів). Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі. До обрання запобіжного заходу він перебуватиме у кімнаті затриманих.
Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Вінницької окружної прокуратури.

